Jaunumi un aktualitātes no Officeday

Interneta veikals Officeday ir populārs ar lielo preču klāstu un sortimentu, kas noder visiem, kas strādā birojā vai no mājām. Šeit Jūs varat atrast un iegādāties visu, kas nepieciešams, lai ikdienas darbs būtu maksimāli ērts un patīkams, līdz ar to nesot arī lieliskus darba augļus un panākumus.

Regulāri Officeday papildina un atjauno īpašo piedāvājumu sadaļu, lai katrs varētu tur atrast sev ko piemērotu un ikdienā nepieciešamu.

Ja ikdienā Jums ir jāstrādā ar papīriem, tad iespējams, Jums var noderēt papīra smalcinātājs, kas ātri spēs sasmalcināt papīru, lai darba vietā nebūtu jākrāj tie papīri, kas vairs nav aktuāli. Ja veikstiet Fellowes papīra smalcinātāja iegādi, tad  dāvanā saņemsiet ergonomisku peles paliktni, kas strādāšanu pie datora padarīs krietni vien ērtāku.

Iespējams pārtraukumos starp darba pienākumiem, esat iecienījuši tēju vai kafiju. Tieši šobrīd Officeday piedāvā iegādāties Lavazza kafiju vēl izdevīgāk kā parasti, jo tai ir 20% atlaide. 

Darbs birojā nav iedomājams bez dažādām kancelejas precēm. Piemēram, papīra vai dažāda veida kabatiņām. Iegādājoties piecas kastes Navigator papīra, dāvanā saņemsiet Navigator specializēto ūdens pudeli. Kā arī šomēnes piedāvājam visām Brita ūdens precēm 30% atlaidi. 

Dažādas izmēra un materiāla kabatiņas bieži vien ir ļoti nepieciešamas, lai strukturētu darba papīrus. Izmēģiniet Duraframe pašlīpošās kabatiņas ar rāmi un bonusā iegūsiet vēl vienu kabatiņu paraudziņu izmēģinājumam. 

Ja ikdienā strādājat ar portatīvo datoru, tad ir vērts padomāt, lai tā pārvietošana būtu maksimāli ērta un saudzīga. Izmēģiniet košās un kvalitatīvās Bombat datorsomas, kurām šobrīd ir pieejama 30% atlaide.

Interneta veikals Officeday var nodrošināt Jūsu darba gaitas ar visu nepieciešamo, kā arī piedāvā gan ērtu iegādi mūsu e – veikalā, gan Jūsu izraudzīto piegādes veidu, lai pēc iespējas ātrāk Jūs varētu saņemt iegādātās preces. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *