Palīdzība meža pārdošanas procesā

SIA Trovent ir vietējais mežsaimniecības uzņēmums, kurš pērk mežu un lauksaimniecībā izmantojamo zemi visā Latvijā. Ja vēlaties pārdot savu īpašumu vai iegūt konsultāciju, lai saprastu, kā rīkoties, tad SIA Trovent ir īstais uzņēmums, pie kura vērsties šajā jautājumā.

Uzņēmumā strādā profesionāļi, kuriem ir plaša pieredze mežsaimniecības jautājumos, lai spētu katram klientam sniegt labāko risinājumu. Mūsu prioritāte ir klienti, kuri ir apmierināti ar veikto darījumu. Ne velti mūsu klientu lokā ir cilvēki, kas SIA Trovent pakalpojumus izvēlas atkārtoti. Kvalitāte, rūpīga attieksme, individuāla pieeja katram klientam un darījumam, ir vērtības, kas svarīgas mūsu uzņēmumam un katram tā darbiniekam. 

Ne vienmēr meža īpašums vai lauksaimniecības zeme ir bez apgrūtinājumiem, attiecīgi ar iespēju uzreiz to realizēt. SIA Trovent var sniegt gan konsultāciju, gan praktiski palīdzēt, lai, piemēram, lauksaimniecības zemi nodalītu no meža īpašuma, sakārtotu mantojuma tiesības,  veiktu īpašuma mērīšanu.

SIA Trovent piedāvātās cenas par meža īpašumu ir no 1 000 līdz pat 21 000 eiro par hektāru. Ir dažādi mainīgie faktori, kas veido īpašuma vai meža pārdošanas cenu. Detalizētāk šos ietekmējošos faktorus var uzzināt pie mežziņa vai arī sazinoties ar meža uzpirkšanas uzņēmumu. Mūsu darbinieki meža izvērtēšanu veic gan analizējot dokumentāciju, gan ierodoties klātienē vietā, kur atrodas meža īpašums, kuru vēlaties pārdot. 

Sazinieties ar SIA Trovent darbiniekiem pa tālruni + 371 29 42 95 55 vai aizpildot saziņas veidlapu, kas atrodama mājas lapā Trovent.lv, lai darbinieki pēc iespējas ātrāk varētu ar Jums sazināties. Pirmreizējo meža īpašuma cenas piedāvājumu nosūtīsim divu darba dienu laikā. Gala summa var mainīties pēc īpašuma apsekošanas klātienē. Mēs palīdzēsim īpašuma pārdošanas procesu padarīt par maksimāli vieglu un operatīvu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *