Tendence – no cigaretēm uz nikotīna maisiņiem

snus

Noteikti esat dzirdējuši par snus vai nikotīna spilventiņiem. Daudzi jau izmanto tos ikdienā un var stāstīt par savu pieredzi un sniegt atsauksmes, kāda ir to lietošana salīdzinot ar tradicionālām cigaretēm. Lielākoties cilvēki, kas izvēlas lietot snus, atzīst, ka tā ir lieliska alternatīva parastajām cigaretēm un droši varētu pāriet uz snus lietošanu uz visiem laikiem.

Vai nikotīna maisiņi ir legāli?

Nikotīna maisiņi ir legāli vairumā valstu, bet tie var tikt regulēti atkarībā no atsevišķu valstu likumdošanas un noteikumiem. Piemēram, dažās valstīs nikotīna maisiņiem ir ierobežojumi attiecībā uz reklāmu, iepakojumu un maksimālo nikotīna saturu tajos. Tādēļ, ieteicams pārbaudīt attiecīgās valsts likumdošanu, lai pārliecinātos par nikotīna maisiņu legalitāti un regulējumu.

Snus nesatur tabaku, tādēļ, ja vēlaties atmest smēķēšanu, snus varētu būt labs risinājums. Katrs snus lietotājs var izvēlēties sev piemērotu garšu un stiprumu, tāpēc, ja esat pirmo reizi lietojuši snus, ieteicams sākt ar vājāka stipruma produktiem un pakāpeniski palielināt stiprumu atbilstoši savām vēlmēm.

Nikotīna spilventiņi ir mazi un viegli lietojami, jo tiem ir speciāls iepakojums, kas ļauj tos uzglabāt sausā un hermētiskā vidē. Smēķētāji bieži saskaras ar zobu dzeltenumu un plaušu slimībām, bet lietojot snus, šādi riski nevar rasties.

Lai lietotu nikotīna spilventiņu, tas ir jānovieto starp augšlūpu un smaganām, un tā lietošanas laiks var būt no 5 minūtēm līdz vienai stundai. Tā kā katrs cilvēks ir individuāls, ieteicams izmēģināt un saprast, cik ilgi snus ir ērti lietojams.

Viens no zināmākajiem nikotīna maisiņu tirgotājiem Latvijā ir veikals “Whitechew”, kur var iegādāties snus gan tiešsaistē whitechew.com, gan apmeklējot veikalus, kuru adreses atrodamas mājaslapā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *