Acu maska, kas samazina grumbiņas

Acis ir mūsu dvēseles spogulis. Par acīm un ādu ap tām ir jārūpējas gluži, kā par visu pārējo ķermeni. Nav noslēpums, ka grumbiņas ap acīm var parādīties jau ļoti jaunā vecumā. Neliekoties ne zinis par pirmajām grumbiņām ap acīm, tās var palikt vairāk un diez vai tas ir tas, ko Jūs vēlaties.

Interneta un klātienes veikals kolagens.lv piedāvā iegādāties masku ādai zem acīm jeb pačus. Regulāri lietojot pačus ir iespējams samazināt grumbiņas, maisiņus un tumšos lokus zem acīm.

Pači ir lieliska iespēja ne tikai samazināt iepriekš minētās pazīmes, bet arī mitrināt, atjaunot un pabarot ādu ap acīm.

Kolagens.lv piedāvāto paču sastāvā ir 24 k zelta, dažādas dabīgas aktīvās vielas un arī kolagēns, kas nodrošina lielisku un redzamu rezultātu jau pēc pirmās lietošanas reizes. 

Maskas lietošana ir parocīga un ērta:

  • pirms lietošanas notīriet un noslaukiet seju, lai tā būtu sausa;
  • izņemiet masku un uzlieciet uz ādas zem acīm;
  • maskas turēšanas aptuvenais laiks ir 15 – 20 minūtes;
  • pēc norādītā laika uzmanīgi noņemiet masku;
  • seja nav jāskalo, bet jāatļauj tai nožūt dabīgi.

Sievietes, kas lietojušas pačus atzīst, ka pēc pirmās lietošanas reizes ir manāms rezultāts, līdz ar to acu maska  – pači šobrīd ir daudzu sieviešu skaistumkopšanas procedūru neatņemama sastāvdaļa. Ja vēlaties iegūt vēl labāku un noturīgāku efektu, tad masku ieteicams turēt ledusskapī, bet ne saldētavā.

Kolagens.lv piedāvā iegādāties pačus Jums vēlamā daudzumā, kaut vai tikai vienu iepakojumu, lai vēlaties izmēģināt. Lai gan draudzīgāka un patīkamāka cena ir tad, ja pirksiet acu masku vairumā.

Atrodiet ikdienā laiku, lai parūpētos par savu skaistumu un veselību, jo tas viss atspoguļojas Jūsu sejā un pašsajūtā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *