ALTERNATĪVA SMĒĶĒŠANAI – SALT SWITCH E- CIGARETES

Cilvēki arvien vairāk meklē dažādas alternatīvas klasisko cigarešu smēķēšanai. Alternatīvas, kas ir mazāk kaitīgas veselībai un sniedz lielāku baudījumu. Interneta veikals Whitechew plašā klāstā piedāvā Salt Switch elektroniskās cigaretes, lai katrs varētu atrast sev piemērotākās garšas cigaretes. Un baudīt mūsdienu piedāvātās inovācijas, kas smēķēšanu paceļ jaunā līmenī. 

Salt Switch patiešām sniedz daudz priekšrocību, ko apstiprina ik dienu pieaugošais šo cigarešu lietotāju skaits. Salt Switch cigaretes ir iespējams iegādāties un uzreiz lietot. Jums nav jādomā par šķidruma vai baterejas maiņu vai lādēšanu. Jums atliek izgaršot smēķēšanas procesu, kad cigarete ir izsmēķēta to attiecīgi ir iespējams nodot, piemēram, veikalos, kur tiek tirgotas elektroniskās cigaretes. Cigaretes smēķēšanas ilgums ir ļoti individuāls un atkarīgs no tā, cik bieži cigarete tiek lietota. Aptuveni tās varētu būt 450 ieelpas. Cigaretes lejas daļa ir iestrādāts LED indikators, kas sāks mirgot, kad cigaretes akumlators būs tukšs. Šādā situācijā Jums ir iespēja izvēlēties nākamo e- cigareti ar jaunu garšu, lai izmēģinātu pēc iespējas dažādākas cigarešu garšas un novērtētu to, ko sniedz šāda veida smēķēšana.

Salt Swich cigaretes izmērs ir 103 x 17 x 11 mm, to ir iespējams ērti ievietot gan kabatā, gan somā un tā neaizņem daudz vietas. Cigartes korpuss ir ļoti izturīgs, līdz ar to cigareti nevar ietekmēt nekādi ārēji bojājumi. Jāsaka, ka pateicoties savam askētiskajam dizainam, e – cigaretes mūsdienās ir kļuvušas par lielisku un skaistu aksesuāru, kāds ir atrodams daudzu cilvēku kabatās vai somās.

Ja elektroniskās cigaretes Salt Swich vēl tikai vēlaties izmēģināt, tad noteikti Jums jāaplūko interneta veikala Whitechew piedāvājums un draudzīgās cenas, kādas ir šajā veikalā. Klientu ērtībai ir iespējams noformēt pirkumu gan e – veikalā, gan preci iegādāties klātienes veikalā Kr. Barona ielā 28, Rīgā. Veikals ir atvērts katru dienu. Gaidīsim ciemos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *