Plašākais ziedu sortiments Rīgā

Ziedi par labākajām cenām Rīgā noteikti ir atrodami tikai veikalā Rīgas Ziedi, kurš piedāvā iespēju iepirkties gan interneta veikalā rigasziedi.lv un pasūtīt ziedus ar piegādi uz Jums vēlamo adresi, gan arī klātienes veikalā Rīgā, Tallinas ielā 83. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti ir apmierināti, tādēļ piedāvājam ne tikai dažādas iegādes un piegādes iespējas, bet arī plašu, svaigu un krāšņu ziedu klāstu.

Ja Jums nav iespējams pie kāda cilvēka ierasties, lai apsveiktu, tad veikala Rīgas Ziedi kurjers par to parūpēsies maksimāli īsā laika posmā. Ziedu piegādi Rīgā piedāvājam līdz 2 h, bet Jūrmalā 3 h laikā. Piegāde ir iespējama arī citās Pierīgas pilsētās. Par piegādes iespējām  var uzzināt pie veikala konsultantiem vai arī meklēt informāciju mājas lapā rigasziedi.lv.

Ziedu piedāvājums ir apjomīgs. Protams, gan pušķi, gan atsevišķi grieztie ziedi. Ja vēlaties, lai ziedu saņēmējis ir īpaši pārsteigts, tad iesakām iegādāties, piemēram, 51 sarkanas rozes pušķi vai īpaši ekskluzīvo pušķi, kurā ir 101 roze. Šāds skaistums vēl ilgi paliks atmiņā.

Ir svētki, kad ar ziediem var būt par maz, tad ir iespēja iegādāties arī dažādas saldumu izlases, kas ziedu dāvināšanas un saņemšanas prieku padarīs vēl skaistāku.

Rīgas Ziedi piedavā ne tikai iegādaties ziedus vai piegādāt tos uz Jums vēlamo adresi, bet arī florista pakalpojumus. Mūsu floristi ir dekorējuši visdažādāko svētku vietas, pēc klientu vēlmēm un ieteikumiem. Ja vēlaties, lai Rīgas Ziedu floristi rada Jums svētku noskaņu, tad sarunājiet tikšanos, lai apspriestu detaļas un nonāktu pie Jums vēlamā rezultāta. Ar konsultantiem ir iespējams sazināties pa tālruni + 371 22 022 229 vai arī izmantot saziņai e – pastu birojs@rigasziedi.lv.

Mēs zinām, ka ziedi var būt nepieciešami jebkurā nedēļas dienā, tādēļ nodrošinām ziedu piegādi katru dienu, kā arī svētku dienās. Izvēlieties ziedus, kas iekrāsos gan Jūsu ikdienu, gan īpašās svētku un svinamās dienas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *