Izvēlieties robotizētu zāles pļāvēju, kas nekad nepievils

Rudens un ziema ir piemērots laiks, lai sāktu domāt par nākamās sezonas dārza darbiem, kā arī par dažādu dāza darbu palīgu jeb tehnikas iegādi. Veikals Parki var apstiprināt, ka viens no pagājušās sezonas topa pirkumiem bija Husqvarna robotizētie zāles pļāvēji. Robotizēto zāles pļāvēju izvēlējās iegādāties gan plašu un lielu mauriņu īpašnieki, gan tie pircēji, kuriem pagalmā ir nelīdzens reljefs. Robotizētais zāles pļāvējs ir droša un uzticama izvēle, lai arī kāds būtu Jūsu zāliens.

Husqvarna robotizēto zāles pļāvēju priekšrocības

Ja dzīvojat mājā jau ilgāku laiku, tad noteikti piekritīsiet, ka mauriņa kopšana un pļaušana aizņem salīdzinoši daudz laika. Siltajā sezonā zāle aug ļoti strauji, līdz ar to pļaušana ir jāveic vismaz reizi nedēļā. 

Izvēloties robotizēto zāles pļāvēju, Jūs varat ietaupīt laiku, kuru pēc saviem ieskatiem veltīt atpūtai vai arī kādiem citiem dārza darbiem.

Ja Jums ir sarežģīta plānojuma dārzs vai jau minētais nelīdzenais reljefs, arī tad zāles pļaušanu mierīgu sirdi varat uzticēt robotizētajam zāles pļāvējam.

Patiesībā Jūs ne tikai varat nedomāt par zāles pļaušanas procesu, bet arī par pļāvēja uzlādi, jo brīdī, kad tas būs nepieciešams pļāvējs atgriezīsies uzlādes stacijā, lai pēc brīža ar pilnu jaudu atkal varētu uzsākt pļaušanu.

Husqvarna robotizēto zāles pļāvēju varētu nosaukt arī par neredzamo dārza palīgu, jo tā darbība ir ļoti klusa,  Jūs pat nedzirdēsiet, kad tas strādās, lai padarītu Jūsu mauriņu skaistu.

Modelis Husqvarna Automower ® 305

Nedaudz padziļinātāk apskatīsim robotizētā pļāvēja Husqvarna Automower®305 īpašības, lai Jūs saprastu, vai Jums šis modelis būs piemērots un sniegs pilnvērtīgu atdevi mauriņa kopšanā.

Ja Jums ir neliels dārzs ap 600 m2, kura plānojums ir sarežģīts, piemēram, ar nogāzēm – ar 40 % slīpumu, tad šī modeļa iegāde būs lielisks un pārdomāts lēmums. Lielākoties visiem robotizētajiem pļāvējiem ir četri riteņi, kas ļauj tiem stabili un droši pārvietoties un manevrēt.  Husqvarna Automower ® 305 ir aprīkots ar laikapstākļu taimeri un sala sensoru. Ja pļaušanas laikā pļāvējs paliek netīrs, to droši var mazgāt ar ūdens strūklu, tādējādi tam nekaitējot un nenodarot neko, kas varētu traucēt tehniskajai darbībai.

Jums pat nav jāiziet ārā no mājas, lai robotizētais pļāvējs varētu sākt darbu, jo to ir iespējams ieslēgt izmantojot mobilo telefonu jeb bluetooth savienojumu esot līdz pat 30 m attālumā. 

Esat netālu no mājām un atceraties, ka vēlējāties nopļaut zāli? Lieliski! Ieslēdziet savu Husqvarna Automower ® 305, izmantojot mobilo telefonu, lai tas sākt darbu, kamēr Jūs esat ceļā un ienākot mājas pagalmā varēsiet novilkt apavus un atpūsties tikko pļautā mauriņa un nobaudīt kādu veldzējošu dzērienu.

Ar ko sākt, ja vēlaties iegādāties robotizētu zāles pļāvēju?

Ja esat nolēmuši atvieglot savu ikdienu, iegādājoties robotizēto zāles pļāvēju – tā ir apsveicama ideja. Pirmais robotizētais Husqvarna firmas zāles pļāvējs tika radīts 1995. gadā, Latvijā pie klientiem tas nonāca ap 2000. gadu. Statistika un pētījumi liecina, ka daļa no robotizētajiem pļāvējiem, ko cilvēki sāka izmantot ap 2000. gadu joprojām ir darba kārtībā. Tātad iegādāties Husqvarna zāles pļāvējus ir droša izvēle!

Lai robotizētais pļāvējs darbotos ar maksimālu atdevi, tam ir jābūt ar piemērotu veiktspēju. Par piemērotu pļāvēja modeli varat konsultēties ar parki.lv darbiniekiem, kas palīdzēs atrast un izvēlēties īsto modeli.

Ja dārzs ir ar reljefu vai slīpumu, tad pļāvējam būtu jābūt četru riteņu piedziņai, lai tas varētu veikt savu darbu.

Iespējams, ka Jūs to nezinājāt, bet robotizētajam pļāvējam var uzstādīt PIN kodu un savienot ar GPS, tādējādi ir iespējams sekot līdzi, kur konkrētajā brīdī pļāvējs atrodas.

Ja vēlaties ietaupīt laiku, tad varat sazināties ar parki.lv konsultantiem pa tālruni + 371 29 41 41 71 vai e- pastu, lai noskaidrotu sev interesējušos jautājumus par robotizētā pļāvēja iegādi. Kā arī esiet gaidīti veikalā Ganību dambī 29 B, Rīgā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *