Plašākais Dabīgā Akmens Plākšņu Piedāvājums

Dabīgā akmens plāksnes ir elements, ko lieliski var iestrādāt gan interjerā, gan eksterjerā. Līdz ar to veidojot Jūsu vidi gan estētiski pievilcīgu, gan kvalitatīvu. Izvēloties dabīgā akmens plāksnes, varat būt droši, ka tās kalpos ļoti ilgu laiku, līdz ar to ļaujot ietaupīt līdzekļus, kas būtu jāiegulda, piemēram, remontam vai atjaunošanā.

Populārās kvarca plāksnes

Pilsakmens.lv ir lielākā dabīgā akmens plākšņu noliktava Baltijas valstīs, kas ļauj katram no Jums izvēlēties piemērotākās dabīgā akmens plāknses no 20 000 m2 lielā klāsta. Varam teikt, ka gadu gaitā ir izveidojies saraksts ar pieprasītākajām akmens plāksnēm. Kā vienas no populārākajām akmens plāksnēm, kam priekšroku dod daudzi mūsu pircēji, ir kvarca akmens plāksnes.

Kā tiek izveidotas kvarca plāksnes

Kvarcs ir kvalitatīvs un ļoti izturīgs, veidojot kvarca akmens plāksnes tās nesastāv tikai no kvarca, bet no dažādiem citiem piemaisījumiem. Gluži kā jebkura cita akmens izstrādājums, arī kvarcs gala rezultātā ir lielā plāksnē, no kuras attiecīgi var izgatavot nepieciešamās detaļas. Bet piedāvājumā ir arī gatavas kvarca flīzes, kuras varat iestrādāt, kur vien vēlaties.

Kvarca plākšņu pielietojums

Bieži vien klienti tieši kvarcu izvēlas, kā alternatīvu granītam vai marmoram. Piedāvājumā esošās plāksnes ir iespejams iestrādāt gandrīz visur, bet kvarca plāksnes ir droša izvēle virtuves virsmām, vannas istabas virmām, trepēm vai palodzēm, jo kvarca lielā cietība ir viena no īpašībām, kas atļauj šīs plāksnes izvietot gandrīz jebkur. Izvēloties kvarca plāksnes varat būt droši, ka tas ir ilgtermiņa pirkums, kas neprasīs īpašu kopšanu

Kvarca dzidrība un tīrība

Kvarcs bez piejaukumiem ir tīrs un dzirdrs, bet kā jau minēts, tas lielākoties tiek tehnoloģiski apstrādāts kopā ar citiem akmens veidiem, piemēram, ahātu, ametistu, avanturīnu, citrīnu, dūmu kvarcu, veidojot visdažādākās krāsu gammas un spēles, kuras ir iespejams iekļaut Jūsu viesistabā, virtuvē vai mājas pagalmā. 

Klienti kvarcu izvēlas gan privātmājām un dzīvokļiem, kā arī dažādām publiskām telpām, dārziem un pagalmiem. Lai piedzīvotu un redzētu, kā dažādas akmens plāksnes iekļaujas vidē, varat aplūkot objektus, kuros esam strādājuši un iekļāvuši mūsu produkciju.

Akmens plākšņu priekšrocības

Ja akmens plāksnes izvietojat, piemēram, virtuvē, tad ir svarīgi, ka tām ir augsta izturība pret skrāpējumiem. Cilvēki, kas izvēlējušies virtuvē iestrādāt akmens plāksnes, atzīst, ka tā ir labākā izvēle, ko veikuši, jo tām ir ne tikai jau minētā izturība pret skrāpējumiem, bet arī augsta karstumnoturība, līdz ar to nav jāsatraucas, ja uz kādas no dabīgā akmens virsmām, kas atrodas virtuvē, novietosiet karstu katlu vai pannu.

Ar, ko sākt, ja velaties interjerā vai eksterjerā iestrādāt akmens plāksnes

Pirmais solis ir sazināties ar mums, izvēloties sev ērtāko veidu, zvanot pa tālruni + 371 28883588 vai rakstot e- pastu. Mēs sniegsim konsultāciju un palīdzēsim izvēlēties to, kas būs piemērots katrai vietai – kā iekštelpās, tā ārtelpās un pagalmā vai dārzā.

Arī tad, ja vēlaties dabīgā akmens plāksnes, bet Jums nav ideju, kur tās iestrādāt, mūsu darbinieki var palīdzēt saprast, kur Jūsu mājā vai dzīvoklī būtu vispiemērotākais izvietot akmens plāksnes.

Pilsakmens produkcija tiek tirgota un realizēta gan Latvijā, gan ārpus tās robežām, tādējādi sniedzot plaša paklpojuma spektru, lai katrs klients saņemtu to, pēc kā ir ieradies mūsu uzņēmumā. 

Jūs varat izvēlēties kvarca plāksnes gan mūsu online katalogā, gan doties uz mūsu noliktavu, kas atrodas Salaspilī, Zemeņu ielā 13.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *