Rudens un Ziemas sezona, kad jābrauc uzmanīgi

accident, automobile, damage-1409013.jpg

Pārvietoties ar auto ir ērti un komfortabli, īpaši tas tiek novērtēts situācijās, ja uz kādu laiku auto ir salūzis vai gadījusies kāda ķibele un ir jāpārvietojas ar kaut ko citu, piemēram, sabiedrisko transportu vai velosipēdu.

Tuvojoties ziemas sezonai auto īpašniekiem laicīgi būtu jāsāk domāt par vasaras riepu nomaiņu uz ziemas riepām, lai braukšana ziemā būtu  droša gan Jums, gan Jūsu pasažieriem un apkārtējiem cilvēkiem un nebūtu jāmeklē autoevakautora palīdzība.

Statistika rāda, ka rudens un ziema ir tie gadalaiki, kad uz ceļa visbiežāk notiek dažādi negadījumi, sadursmes un avārijas, ko var izskaidrot gan ar tumšo laika periodu, gan to, ka auto nav bijis aprīkots ar piemērotām ziemas sezonas riepām.

Latvijas teritorijā visiem auto laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam ir jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām, kuru minimālais protektora dziļums ir 4mm. Ne mazāk svarīgi ir sekot līdzi riepu vecumam jeb būt lietas kursā, cik sezonas ar attiecīgajām riepām jau esat nobraukuši.  

Kā drošas braukšanas pamatu jāmin attiecīgi ceļa apstākļiem atbilstoša ātruma izvēle. Lai gan reizēm uz ceļa ir situācijas, kuras ir grūtu ietekmēt vai kā mainīt, līdz ar to ir vērts paturēt prātā, ka lieliska alternatīva, ja netiekat ar kādu ķibeli uz ceļa galā saviem spēkiem, ir izsaukt autoevakuatoru.

Autoevakuators.pro darbojas Rīgā un tās apkārtnē 24/7. Ar precīzu vietu sarakstu, kur var saņemt mūsu pakalpojumus, aicinām iepazīties mājas lapā autoevakuators.pro, kā arī pa rokai “turēt” mūsu tālruņa numuru + 371 247 992 99. Izvēlieties palīdzību pie profesionāļiem, lai  Jūsu auto būtu drošās rokās un Jums par to būtu mierīgs prāts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *